امنیت شما همراه با زیبایی و کیفیت هنر ماست

بررسی درب و اصول فنگ شویی، ایده مناسب برای استقبال انرژی مثبت

بررسی درب و اصول فنگ شویی

در فنگ شویی، درب ورودی شما یکی از مهم‌ترین قسمت های خانه  هست و نمایانگر چهره‌ای است که به دنیا نشان می‌دهید. رنگ‌های این اصول باستانی برای  ورودی دارای مفاهیم کاربردی، زیبایی شناختی و بالقوه پرانرژی هستند. در سطح عملی نیز نحوه ورود و خروج شما از خانه است. انرژی که چی نیز نامیده می‌شود، برای عبور از خانه شما به یک مسیر روشن نیاز دارد.  ورودی نیز یکی از اولین چیزهایی است که مهمانان هنگام وارد شدن به خانه شما می‌بینند. نحوه ظاهر  ورودی شما، بر میزان چی مثبت یا منفی وارد شده به خانه تأثیر زیادی می‌گذارد. فروشگاه آداک درب با توجه به این اصول باستانی، بهترین رنگ‌ها و درمان  ورودی را برای به حداکثر رساندن چی مثبت در خانه به شما می‌آموزد. پس به خواندن ادامه دهید.

مطالعه بیشتر: برای خرید درب لابی باید اطلاعاتی راجع به تناسب رنگ و مدل با ساختمان داشته باشید که میتوانید مقاله ی درب لابی یکی از المان‌های مهم و اساسی در ساختمان‌ها را مطالعه فرمایید.

رنگ درب  و فنگ شویی شما

یک تمرین‌کننده فنگ‌شویی به رنگ‌ها و جهت روبروی خانه شما نگاه می‌کند تا چگونگی جریان چی (انرژی نیروی حیات) به سمت ملک شما را ارزیابی کند. به همین خاطر، فروشگاه آداک درب  تصمیم گرفته تا  اطلاعاتی را در مورد نحوه دریافت چی در داخل ساختمان به شما ارائه  دهد. این اطلاعات عبارت است از:

  • خانه رو به شمال: برای فعال کردن انرژی این نوع خانه، می‌توانید آب یا عناصر فلزی در بخش شمالی خانه خود را تقویت کنید. آب مربوط به رنگ سیاه و خاکستری تیره زغالی و رنگ عناصر فلزی سفید، خاکستری، مس و یا برنز است.
  • خانه رو به غرب: خانه ای که رو به این جهت است با رنگ عناصر فلزی یا خاکی تقویت می‌شود. رنگ‌های عناصر فلزی سفید، خاکستری و متالیک هستند و رنگ‌های زرد، قهوه‌ای و خاکی همگی مظهر زمین هستند.
  • خانه رو به جنوب: جنوب به آتش، فصل تابستان، شهرت، اشتیاق، روشنایی و الهام متصل است که مربوط به قرمز، بنفش، نارنجی آتشین و زرد می‌شود.
  • خانه رو به شرق: برای حمایت از جهت شرق با چوب یا رنگ عنصر آب کار کنید. چوب مربوط به سبز و آب به مشکی، خاکستری زغالی تیره و آبی تیره متصل است.

نحوه انتخاب رنگ عالی بر اساس فنگ شویی چیست؟

هر یک از پنج عنصر مورد استفاده در این اصول چینی با رنگ‌های خاصی مرتبط است که فروشگاه آداک درب به آن‌ها اشاره خواهد کرد.  قرمز، خوش شانس‌ترین رنگ در فنگ شویی و همچنین رنگی قدرتمند برای محافظت و تبدیل انرژی منفی است. این رنگ به عنصر آتش متصل  و نشان دهنده گرما، اشتیاق و الهام است. اگر می‌خواهید  ورودی خانه شما به وضوح از خیابان و یا راهرو قابل مشاهده باشد تا انرژی و فرصت‌ها بتوانند شما را پیدا کنند، یک لایه رنگ قرمز می‌تواند راه موثری برای انجام این کار باشد.

مشکی رنگ دیگری که  انرژی مثبت را جذب و وارد می‌شود که آن را به انتخابی عالی برای رنگ درب ورودی تبدیل می‌کند. همچنین به عنصر آب متصل می‌شود که نشان دهنده خرد و عمق هست که جهت شمال  به این عنصر گره خورده است.

در این اصول باستانی چین، رنگ‌های قهوه ای و دیگر رنگ‌های خنثی خاکی به عنصر زمین متصل و برای تعادل، تثبیت و پرورش ساکنان خانه استفاده می‌شوند. یک درب قهوه ای برای اتصال شما و خانواده تان به پایداری زمین مادر عالی است.

رنگ سبز به عنصر چوب در فنگ‌شویی متصل است که به شروع و رشد جدید مربوط می‌شود. اگر قصد دارید فرصت‌های جدیدی را برای کمک به رشد و گسترش خود دعوت کنید، ممکن است بخواهید درب خانه خود را سبز رنگ کنید.

رنگ سفید، نشان دهنده پاکی و  جهت غرب نیز به این عنصر گره خورده است. عنصر فلز با دقت، ارتباط و شادی مرتبط است. پس سعی کنید برای ورودی  منزل خود  رنگ  سفید را در نظر داشته باشید تا بیشتر از این ویژگی‌های عناصر فلزی را به زندگی خود دعوت کنید.

مطالعه بیشتر: برای تعمیر هرگونه مشکل در درب های ضد سرفت مقاله ی درب‌های ضدسرقت، ابزاری مهم را مطالعه کرده و کار های خود را به اداک درب بسپارید.

نکات کلی فنگ ‌شویی برای درب

طبق گفته تمرین‌کنندگان فنگ‌شویی، درب ورودی خود را در شرایط خوبی نگه دارید تا چی مثبت و فرصت‌ها را جذب کنید. اطراف ورودی باید تمیز و عاری از انسداد باشد. یکی دیگر از نکته‌ها به چراغ‌های روشن بر می‌گردد که باید نصب و در صورت سوختن لامپ‌ها را تعویض کنید. هر لولای ورودی چسبنده یا جیرجیر را چرب کنید. ورودی را به طور مرتب بشویید تا اثر انگشت، کثیفی و آثار خراش پاک شود. اگر شستشو، ظاهر ورودی را بهبود نمی‌بخشد  یک لایه رنگ تازه به آن بدهید.  همچنین، ورودی شما باید به داخل خانه باز شود تا چی به داخل خانه کشیده شود.

نتیجه:

به گفته پزشکان فنگ‌شویی، رنگ درب ورودی برای ایجاد هماهنگی در  خانه شما حیاتی است. در این مقاله فروشگاه آداک درب سعی کرد تا شما را با این موضوع بیشتر آشنا کند تا با آگاهی کامل رنگ ورودی خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here
سبد خرید
Start typing to see posts you are looking for.
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.